першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Медведька: ситуація в правоохоронних органах катастрофічна

19-06-2009 08:51 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245390661.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Кожних 4 з 5 звернень громадян до начальника ГУМВС України в області стосуються протиправної діяльності чи бездіяльності самих міліціонерів. генерал Цимбалюк М.М. позбавлений можливості впливати на ситуацію."Пишіть про скоєння злочинів міліціонерами заяви, але прокуратура ніколи не дасть "добро" на порушення кримінальних справ. Єдине, що я можу зробити - це врахувати Ваші побажання при проведенні атестації", - сумно погоджується генерал.
Саме тому злодії, грабіжники, гвалтівники займають багато посад, в тому числі і керівних, в міліцейських структурах.
Катування, психологічний тиск затриманих з метою досягти зізнання в скоєнні злочину та заволодіння їх майном особливо посилилось після відомих подій з Міністром Луценком Ю.В. у Франкфурті. Вся нечисть, яка працює в міліції, відчула безкарність за скоєне, збагачуючись на найнезахищеніших прошарках населення, часто-густо відбираючи в громадян останні копійки.
Дійшло до того, що в Октябрському райвідділі міста Полтави стали катувати потерпілих (справа Ярославцевої), на вулицях грабувати заможно вдягнених перехожих, що перебували напідпитку (справа Щербак).
Так звана внутрішня безпека міліції також позбавлена можливості реально впливати на ситуацію, оскільки прокуратура області дуже часто діє не в інтересах Закону. Саме тому посади в міліції, прокуратурі, і, навіть, в судах, часто розподіляються між кланами. Про вартість посад, звань в Полтаві говорять відкрито. Тарифи за "послуги" прокуратури та міліції постійно змінюються в бік збільшення і про це проінформовані практично всі громадяни. Прокурорські та міліцейські села з прохідними та воєнізованою охороною на околиці Полтави ростуть з космічною швидкістю, що підтверджує значне надходження коштів на будівництво не дивлячись на кризу.
Вважаю, на даний час виникла необхідність у внесенні змін до Конституції України. Вважаємо, що за контрактами, нехай і з достойною зарплатою, мають право працювати на керівних посадах в міліції та прокуратурі іноземні спеціалісти з тих держав, де рівень корупції незначний.Прийом проводити на справжній конкурсній основі. Тобто конкурсні комісії повинні бути укомплектовані також іноземними спеціалістими. Пора нищити гнилу та корупційну систему в правоохоронних органах України.
Крім того, зараз виникла гостра ситуація з кадрами: в управлінні "протирають штани" десятки полковників та підполковників відділів, що дублюють роботу один одного, в той же час не вистачає дільничних інспекторів, навантаження на них високен. Саме тому, на даний час і робота їх є неефективною.

19-06-2009 08:51 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245390661.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua