першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Подаруй дітям казку!", Біла Церква

19-06-2009 11:25 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245399956.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


7 червня 2009 року до цих дітей завітав Київський обласний осередок ВМГО ДА з метою подарувати їм казку.
Для акції були зібрані книжки з казками та іграшки, проте демальянсівці вирішили не просто передати їх центру та заробити цим самим плюс у благодійну карму, а влаштувати дітям насичений позитивними емоціями та враженнями день. Основний акцент вирішено було зробити на спілкуванні, бо саме воно цінніше дітям у такій ситуації. До центру осередок поїхав майже повним складом, що дозволило урізноманітнити програму, і в той час, як частина дітей віддала перевагу розмовам, для більш непосидючих хлопці влаштували спортивні змагання на свіжому повітрі. Після того, як діти стомилися від рухливих ігор активісти ДемАльянсу запропонували їм сік та солодощі і передали зібрані волонтерами для центру речі.


Ця акція для КОО ДА була першим досвідом подібного спілкування, тому легкість, з якою більшість дітей пішла на контакт, справила дуже приємне враження на обидві сторони її учасників. Найбільш влучно охарактеризував враження від заходу голова осередку Максим Галенко, висловивши загальну думку про те, що акція «Подаруй дітям казку» допомогла і демальянсівцям знову відчути себе дітьми.
Члени осередку, швидко прив’язавшись до дітей, з готовністю погодились на подальшу співпрацю із центром, яку запропонували викладачі. Посмішки вихованців центру , котрі проводжали нас всі разом до самих воріт, стали для демальянсівців найкращою нагородою. Київський обласний осередок планує й надалі проводити подібні заходи в реабілітаційному центрі, а у майбутньому по можливості поширити свою благодійну діяльність на інші установи такого типу.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/929/

19-06-2009 11:25 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245399956.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua