першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Благодійна акція: «Не залишимо дітей-сиріт поза увагою!!!»

19-06-2009 11:50 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245401445.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ініціатором заходу виступив молодий член осередку Олег Максимов. Йому допомагали як більш досвідчені активісти - Валентина Михайловська, Зоя Буйницька, так і нові члени та волонтери - Ольга Смирнова та Анна Патрична. Молодь ставила за мету приділити увагу та зігріти душевним теплом дітей-сиріт від 3 до 7 років у «Дитячому будинку №1» м. Луганська.Дітлахи охоче розім’ялись з м’ячем на дитячому майданчику, далі радісно поводили хоровод. Трохи згодом з натхненням малювали, а потім презентували найулюбленішого казкового героя. Завдяки зібраним коштам та спонсорам, дійство закінчилось поїданням смачнючого тортика, цукерок та даруванням дітям різноманітні іграшок та сувенірів.

Особлива подяка спонсорам: Сергію Міронюку, Антону Шилову, організації «Спорт для всіх» за надану матеріальну допомогу.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/933/

19-06-2009 11:50 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245401445.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua