першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Активне дозвілля – здорове покоління»!

19-06-2009 11:52 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245401577.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Його підтримали управління у справах сім’ї молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, а також наш постійний партнер Луганська обласна бібліотека для юнацтва. Проект передбачає сприяння пропаганді здорового способу життя молоді 16-25 років Луганської області через участь в організації і проведенні альтернативних форм дозвілля.

Проект проходить у двох паралельних напрямках: перший – робота з юнаками шкільного віку, та другий – зі студентами.
Перший напрямок розпочався 5 та 9 червня у приміщенні Луганської обласної бібліотеки для юнацтва. Школярі восьмих та десятих класів під керівництвом тренерів Людмили Петрухан, Олексія Бєсклетко, Олександра Шапкіна та Зої Буйницької розмірковували над питаннями, що найбільш гостро постають у їх віці. А саме питання тютюнопаління та зловживання алкоголем. З допомогою цікавих рольових ігор, малюванням в командах, забігу з паперовою «цигаркою», перегляду фільму та наступної дискусії, молодь більш чітко усвідомила та візуалізувала для себе негативні наслідки цих явищ. У «заключному колі», колі відгуків наприкінці роботи, лунали вже зовсім дорослі та виважені висновки про те, чи доцільний подібний спосіб життя. Другий напрямок проекту було розпочато 7 червня. За активної підтримки Лисичанського міського осередку «Демократичного Альянсу» група студентів мала змогу неподалік від Лисичанську провести час з користю та приємно. В цьому їм допомагали тренери Людмила Петрухан, Олексій Бєсклетко, Олександр Шапкін та Валентина Михайловська. Спочатку учасники опановували навички здорового способу життя та втілювали альтернативну, активну форму дозвілля – тренінгову роботу на природі. Молоді люди відповідали на складні питання у грі «Правда чи ні?», зображували образи людей, які зловживають алкоголем та тютюном, натуралістично показуючи постраждалі внутрішні органи, активно приймали участь у дискусіях та рольових іграх. А потім проявили високий рівень згуртованості та ефективну координацію у процесі приготування шашликів.
В цілому проект вже охопив 90 осіб. На цьому робота по обидвам напрямкам не завершена. Активна діяльність розпочнеться восени, коли школярі та студенти повернуться до начальних закладів та почнуть втілювати у життя отримані знання у власній, креативній формі.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/934/

19-06-2009 11:52 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245401577.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua