першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Молодь Луганська аналізувала пропозиції президента

19-06-2009 11:56 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245401762.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

10 червня активісти Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» взяли участь у роботі «круглого столу» під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Володимира Валентиновича Заблоцького по ознайомленню молодіжних активістів з Проектом закону України «Про внесення змін до конституції України», що його було внесено президентом України Віктором Ющенко. Захід було організовано Управлінням у справах сім’ї молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та Луганським обласним центром підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень. У процесі роботи молодь ознайомилась більш детально з проектом закону та висловила власну думку по кожній з розглянутих пропозицій.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/935/

19-06-2009 11:56 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245401762.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua