першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

В Одесі відбулась конференція по християнсько-демократичним цінн

19-06-2009 11:58 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245401898.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На початку конференції учасникам, серед яких окрім демальянсівців були також представники місцевих осередків «Батьківщини Молодої» та ХДСМ, було запропоновано висказати своє розуміння таких понять як «свобода», «рівність», «солідарність», «решіння», «християнська етика», тощо. По тому, було проведено анкетування, з метою виявлення ставлення молодих людей до деяких актуальних проблем, на основі своїх внутрішніх цінностей. За результатами анкетування відбулася дискусія, що виявила найбільші розбіжності в поглядах на питання допомоги економічно сильних регіонів слабшим, а також питання абортів. Щодо останнього, дискусія була найбільш гарячою, проте учасники конференції так і не змогли прийти до спільного рішення.
Окрім того, молоді громадські та політичні активісти мали змогу послухати експерта Центру міжнародної міграції (Німеччина) Міхаеля Зенґа, та задати йому запитання. На завершення заходу, учасники попрацювали в робочих групах, де шукали свої відповіді на поставлені життєві ситуації, ґрунтуючись на християнсько-демократичних цінностях.
Цей захід допоміг одеським демальянсівцям ще більше усвідомити важливість принципів при прийняті рішень, а також зрозуміти механізм їх втілення в своїй діяльності.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/936/

19-06-2009 11:58 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245401898.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua