першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кабмін вніс зміни до складу НЕК із захисту суспільної моралі

19-06-2009 14:26 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245410806.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – Розпорядженням від 17 червня 2009 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до складу Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі. Окрім діячів культури та фахівців у різних галузях, до складу Національної комісії було включено Голову Правління громадської організації «Інститут релігійної свободи» Олександра Зайця та директора Інституту філософії імені Г.С.Сковороди Національної академії наук Мирослава Поповича. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

Розпорядженням №650-р до складу Національної комісії також включено Геннадія Дерев’янчука – виконавчого директора громадської організації “Львівське товариство”, Володимира Засухіна – композитора, народного артиста України, Олександра Злотника – композитора, народного артиста України, Геннадія Книшова – директора Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова Академії медичних наук, академіка Національної академії наук та Академії медичних наук, Наталію Новицьку – доцента Національного університету Державної податкової служби. Цим же документом зі складу Комісії виключено С.Вакарчука, І.Дзюбу та А.Куркова.

Нагадаємо, що 16 грудня 2008 року Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі та Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій ухвалили Спільне звернення до державних та громадських організацій, ЗМІ та всіх громадян України, а також підписали Меморандум про співробітництво у сфері захисту суспільної моралі в Україні.

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі є постійним позавідомчим державним експертним і контролюючим органом, який формується з провідних діячів культури, мистецтва, науки і освіти, фахівців у різних галузях. Відповідно до Закону України «Про захист суспільної моралі» Національна комісія є відповідальною за утвердження здорового способу життя, належного стану моральності суспільства, контролює обіг продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру.

Рішення Національної комісії, прийняті в межах її повноважень, є обов'язковими для розгляду центральними і місцевими органами влади, засобами масової інформації всіх форм власності, а також фізичними та юридичними особами.

Джерело: Інститут релігійної свободи
http://www.irs.in.ua

19-06-2009 14:26 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245410806.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua