першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Українські миротворці мають поважати релігійні традиції місцевих

22-06-2009 16:51 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245678696.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – Президент України своїм указом від 15 червня 2009 року №435/2009 затвердив Стратегію міжнародної миротворчої діяльності України, ухваленою рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 24 квітня. Зазначений документ не оминає увагою і релігійні аспекти, які порушені у контексті підготовки до виконання усіх видів миротворчих завдань та залучення релігійних організацій до відбудови соціальної сфери держав, на території яких проводяться міжнародні миротворчі операції. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

Стратегія міжнародної миротворчої діяльності України вказує на появу нових видів загроз міжнародній безпеці і миру, в тому числі діяльність терористичних організацій, прояви сепаратизму, національного і релігійного екстремізму тощо.

У зв’язку з цим документ визначає, що для забезпечення високого рівня підготовки до виконання усіх видів миротворчих завдань “необхідно приділити першочергову увагу вихованню у миротворців почуття гордості за виконання миротворчої місії від імені України, поваги до міжнародного гуманітарного права, місцевого населення та його суспільних і релігійних традицій”.

З метою надання сприяння залученню підприємств, установ та організацій України до відбудови економіки і соціальної сфери держав, на території яких проводиться міжнародна миротворча операція, та налагодженню з цими державами дальшого економічного співробітництва Стратегія передбачає “налагодження контактів з політичними, релігійними та діловими колами в державах перебування українських миротворчих контингентів або миротворчого персоналу”.

Джерело: Інститут релігійної свободи
http://www.irs.in.ua

22-06-2009 16:51 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245678696.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua