першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ВР розгляне питання щодо забезпечення свободи віросповідання

23-06-2009 03:38 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245717527.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – Протягом нового пленарного тижня, з 23 по 26 червня 2009 року, Парламент розгляне кілька питань, які пов’язані з забезпеченням права на свободу віросповідання та діяльністю релігійних організацій. Серед них доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та законопроект про забезпечення дотримання таємниці сповіді. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

У середу, 24 червня, у сесійній залі Парламенту має бути представлена щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні. Як відомо, згідно статті 101 Конституції України Уповноважений з прав людини (омбудсмен) здійснює “парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина”.

Наступного дня, 25 червня, парламентарі планують розглянути у другому читанні проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо дотримання таємниці сповіді (реєстр. №1308), який був схвалений Верховною Радою України за результатами голосування 31 березня. Законопроектом пропонується доповнити статтю 69 КПК України положеннями, які визначають, що священнослужителі не можуть бути допитані в якості свідків з приводу відомостей, отриманих ними під час сповіді.

Джерело: Інститут релігійної свободи, м.Київ
http://www.irs.in.ua

23-06-2009 03:38 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245717527.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua