першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Студентські пленери у Качанівці

24-06-2009 10:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245829588.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Щорічні творчі літні пленери в Національному заповіднику «Качанівка» студентів мистецьких вищих навчальних закладів міста Києва проводяться з метою максимально зблизити, з’єднати творчий процес і побутовий аспект 10-ти денного перебування молоді на лоні природи, у центрі вишуканої архітектурно-паркової композиції, якою є садиба родини Тарновських.
У мистецькому плані для учасників пленеру ставиться задача якомога більшим рядом художніх експериментів візуально перефразувати об’єкти природи і архітектури, що їх оточують.
Щоденні творчі завдання виконуються у двох напрямках. Перший – це виконання класичних пленерних етюдів, зарисовок і начерків – пейзаж, натюрморт, фігура людини, свійські тварини і птахи, комахи. Другий – стилізація вже названих натурних об’єктів, використовуючи і винаходячи різні техніки, матеріали та їх комбінації.
Велика увага приділяється жанровим натурним фотозйомкам. Обов’язково проводяться уроки каліграфії металевими і гусячими перами, пензлями, бамбуковими і очеретяними патиками.
Кожний пленерний день розпочинається лекцією з основ формотворення, композиції і кольорознавства, а завершується мультимедійним показом і аналізом кращих світових зразків графічного дизайну та інших напрямків образотворчого мистецтва.
Студенти для участі у пленері відбираються організатором і творчим керівником пленеру Олександром Мікулою членом Національної спілки художників, Спілки дизайнерів України, викладачем кафедри графічного дизайну Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука за певними вимогами.
Протягом 10-ти днів 12 студентів, крім щоденної пленерної практики, активно відпочивають і подорожують – відвідують з екскурсією Сокиринці, де збереглась садиба П. Галагана, і дендропарк гетьмана П. Скоропадського у Тростянці.
Щоденний творчий доробок кожного учасника пленеру аналізується творчим керівником з визначенням наступних творчих задач.
За результатом пленеру в палаці Тарновських відбувається прилюдна виставка-перегляд робіт учасників з обговоренням і ретельними аналізом та висновками керівника пленеру О. Мікули.
У міжпленерний період качанівська колекція студентських творів за визначеною технологічно-експозиційною концепцією презентується київській публіці.
Термін проведення пленеру – з 3 по 14 серпня 2009 р.
Контакт: Олександр Миколайович Мікула, 8 (067) 913 14 21, 8 (044) 284 69 06

Місце зустрічі змінити не можна. Запрошуються усі бажаючі на щорічний літній студентський пленер до Качанівки!

24-06-2009 10:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245829588.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua