першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хохляцька натура: як не мені, то нікому...

24-06-2009 21:19 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245867557.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Хохляцька натура: як не мені, то нікому...
Кого «давить жаба» за 19 га в Новогуйвинському?
Дев'ятнадцять гектарів землі в смт Новогуйвинське, які наробили чимало шуму у житомирській пресі, виявляється, не дають спати не тільки екс-голові Житомирської обласної ради Ірині Синявській. Яка намагається «піаритись» за рахунок інтересів уявної громади і хоче виглядати дуже вже білою та пухнастою. Чому ж ви, Ірино Максимівно, не думали про громаду, коли задешево, майже за безцінь віддавали власність громади області, ресторан «Смоленськ» невідомо кому? Ось вам і подвійні стандарти...
Декілька співпадінь, а може, закономірностей, дозволяють зробити висновок, що ті, з кого «малюють ікони», як із борців за справедливість, не такі вже «білі й пухнасті».
Розпорядження про передачу 19 гектарів Новогуйвинської землі та прес-конференція Ірини Синявської дивним чином співпали у часі з проривом каналізації в смт Гуйва. Аварія з каналізацією сталася не вперше. Здавалося би, ніякого «підвоху», труби старі, весь час виходять з ладу. Однак яким же було здивування ремонтної бригади, коли на місці події знайшли кепку, набиту цементом. Нею було заткнуто одну з труб, що й викликало закупорку каналізації. Такі факти повторювалися неодноразово. Не перший раз ремонтна бригада знаходить в трубі різні предмети - згадану кепку, куфайку, спецодяг тощо. Можливо, пора вже відповідним органам зайнятися пошуком тих людей, які навмисне підбурюють народ, що у відчаї виходить і перекриває центральну трасу?
Про зацікавленість безпосереднього керівництва Житомирської районної ради землями на території Новогуйвинської селищної ради говорить ще один факт. Екскурсію цими землями під час прес-конференції Ірини Синявської проводив не хто інший, як депутат Новогуйвинської селищної ради, підприємець з Озерного. Для тих, хто проживає на території селищної ради, не секрет, що цей пан є правою рукою одного з керівників Житомирської районної ради і виразником його інтересів у Новогуйвинській селищній раді.. Крім того, сама прес-конференція проводилася знову ж таки у барі, який належить цьому ж депутату Новогуйвинської селищної ради.
Все би нічого... Здавалося б, ось хто дбає про інтереси громади, якій так і не дісталися ділянки на омріяних 19 га. Проте в нашому розпорядженні знаходиться цікавий запис, на якому один із керівників Житомирської районної ради показує справжнє обличчя. Виявляється, що не так печеться він про інтереси громади, як про саму новогуйвинську землю. На записі досить ясно чути, як згадана особа говорить, що готова заплатити мільйон доларів, тільки щоб отримати цю землю. «Ми однаково відіб'ємо за неї як мінімум п'ять». Ця та інші фрази перемежовуються відбірними «перлами» «нецензурщини». Крім того, в контексті називаються прізвища однопартійців цього чиновника у районній раді. Вони, за його словами, при команді «всіх порвуть». Ось посилання: http://www.sharemania.ru/0239227
Непереливки і Новогуйвинському селищному голові. «Бо він подав в суд на Житомирську районну раду», - аргументує посадова особа Житомирської районної ради. Нагадаємо, що після свого ж погодження на проектну документацію, Житомирська райрада позбавила права мешканців Новогуйвинської селищної ради розпоряджатися згаданою землею, скасувавши своє ж погодження проектної документації. Обурений цими діями, голова Новогуйвинської селищної ради ініціював позов до суду. Саме цього, очевидно, й не можуть йому зараз пробачити зазначені вище особи. «Доки він (нинішній голова Валерій Гарбуз) очолюватиме Новогуйвинську селищну раду, з районного бюджету не отримає ні копійки», - говориться на згаданому нами записі.
Між тим... Найближчим часом землі смт Озерне, які перебували на балансі Міністерства оборони, мають перейти до володіння селищною радою. А це добра нагода «поімєть» щось з цього. Очевидно, розуміючи, що при нинішньому селищному голові це навряд чи вдасться, керівництво Житомирської райради і затіяло війну з неугодним Новогуйвинським головою. Крім того, правдами і неправдами чиниться тиск на тих депутатів селищної ради, які не стають на «правильний» шлях.

24-06-2009 21:19 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245867557.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua