першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Третя благодійна мандрівка в дитячий притулок в Києві: чемпіонат

25-06-2009 15:19 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245932364.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Благодійна акція спрямована на привернення уваги до спортивних талантів дітей-сиріт, їхнє фізичне загартування, пропагування здорового способу життя, а також на приверення уваги усіх верст населення до сучасних спотривних подій, підвишити роль Євро-2012 для України.
В чемпіонаті взяло участь 4 команди: дві команди Демократичного альянсу та ще дві сформовані з вихованців дитячого притулку. В фінал вийшли по одній команді від ДемАльянсу та притулку, тож змагання було запеклим. Від того як зіграють команди залежала подальша доля кубка та супер-приза – футбольного мяча з підписами футболівстів української національної збірної. Попри те, що рахунок в фіналі чемпіонату постійно був рівним, в останні хвилини гри команді дитячого притулку вдалось забити декілька голів і вирішити хід чемпіонату
Після закінчення гри команда дитячого притулку отримала футбольний кубок та мяч з автографами футболівстів, а кожен вболівальник – ілюстровану книгу про футбол.


***
Довідково:
Благодійна кампанія «ПОДАРУЙМО ДІТЯМ КАЗКУ!» була оголошена в січні 2009 року та охопить дитячі будинки м. Києва та Київської області.
В центрі уваги кампанії – привернення увагу суспільства до проблем виховання та гармонійного розвитку дітей-сиріт в нашій державі.

В межах кампанії «ПОДАРУЙМО ДІТЯМ КАЗКУ» впродовж 2009 року Київський осередок ВМГО «Демократичний Альянс» запланував провести серію занять, тренінгів та спортивних свят в дитячих будинках Київської області.
Першим заходом в межах благодійної кампанії було проведення майстер-класу з будування годівничок в дитячому будинку «Злагода» (Біла Церква) та відкриття першого «Парку годівничок» в Білій Церкві в лютому 2009.

Другим заходом став майстер клас з теартрального мистецтва, втілений у популярному британському задумі під назвою «Театр-форум», в дитячому будинку «Ясний» (Київ) в квітні цього року.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/938/

25-06-2009 15:19 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245932364.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua