першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ДемАльянс оприлюднить рейтинг гуртожитків ВНЗ Одеси

25-06-2009 15:26 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245932770.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

30 червня о 12.00 год. в приміщенні Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України (проспект Шевченка 11, кут пров. Романа Кармена) відбудеться прес-конференція, в ході якої координатори Кампанії «SOS», члени “Демократичного Альянсу” — Юлія Сащенко, Кирило Філімонов, Олексій Хрістов та Вячеслав Шкрібляк розкажуть про перебіг кампанії, труднощі, з якими стикалися моніторингові групи, що відвідували гуртожитки, реакцію студентів та адміністрацій гуртожитків та оприлюднять рейтинг гуртожитків вищих навчальних закладів міста, що складений за результатами анкетування студентів.Прес-конференція відбудеться за сприяння територіального об’єднання Національного Форуму профспілок України, що виявив зацікавленість в моніторинговій кампанії та вирішенні цієї проблеми.
Довідково:


Одеський осередок ВМГО «Демократичний альянс» другий рік поспіль проводить моніторинг стану одеських студентських гуртожитків в рамках кампанії «Sтан одеських студмістечок (SOS)». В 2008 році моніторинг мав дещо інший формат і фінішував акцією – передачею результатів у Міністерство освіти і науки України.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/940/

25-06-2009 15:26 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1245932770.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua