першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відбулась Координаційна Рада Демократичного Альянсу

26-06-2009 13:47 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246013252.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На ній було остаточно сформовано керівні органи організації до яких обрано Міжнародного Секретаря, Генерального Секретаря та Директора інститут Демократичного Альянсу ім. Роберта Шумана.
Так, Міжнародним Секретарем став Анатолій Король, який на сьогодні також обіймає посаду Віце-президента молоді європейської народної партії. До складу міжнародного секретаріату увійшли: Марина Безуглова, Наталія Фатихова, Аліса Рубан, Юлія Нікітенкова.
Генеральним Секретарем організації обрано Андрія Сидоренка, а до складу Секретаріату: Родіона Філатова, Оксану Роман, Ольгу Мулярчук, Анну Савченко.
Директором інституту Демократично Альянсу став Віктор Андрусів.
Також, члени Кордради підбили підсумки діяльності обласних осередків організації, визначили ключові аспекти організації роботи Демократичного Альянсу на наступні два роки та обговорили план діяльності на друге півріччя 2009 року.
Гостем заходу став народний депутат Андрій Шевченко, який поділився своїм баченням формування ефективної політики країни та ролі молоді у цьому процесі. А також, Тарас Шамайда – один з лідерів громадської організації «Рух добровольців «Простір свободи».
Окрім того, для Голів осередків Демократичного Альянсу було організовано тренінг по роботі зі ЗМІ, який проводив Роман Кульчинський, головний редактор Порталу «За Україну».
Одним з основних завдань наступної Координаційної Ради стане обговорення Стратегічного плану діяльності організації з його подальшим доопрацюванням зважаючи на нові виклики сьогодення.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/942/

26-06-2009 13:47 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246013252.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua