першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Підготовлена нова редакція Закону України про свободу совісті

01-07-2009 16:56 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246456599.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – 30 червня 2009 року за участі голови комітету Юрія Решетнікова відбулось засідання Робочої групи при Державному комітеті України у справах національностей і релігій з розробки нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». Фахівці, експерти та представників конфесій провели заключну зустріч з метою обговорення окремих деталей підготовленого законопроекту перед його поданням на погодження до міністерств і відомств.

Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

Під час засідання члени Робочої групи торкнулись окремих аспектів процедури реєстрації релігійних організацій та їх господарської діяльності. Також були обговорені положення відносно задоволення релігійних потреб військовослужбовців, пацієнтів медичних закладів та осіб, що тримаються під вартою чи відбувають покарання.

У ході зустрічі голова Держкомнацрелігій Юрій Решетніков повідомив членів Робочої групи, що доопрацьована ними нова редакція Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» відповідно до регламенту Кабінету Міністрів України найближчим часом буде спрямована на погодження до міністерств та відомств, які мають надати свою оцінку запропонованій редакції Закону. Разом з цим, учасники засідання дійшли висновку про необхідність продовження роботи у форматі Робочої групи після того, коли в продовж літа від центральних органів виконавчої влади надійдуть пропозиції та зауваження до законопроекту, задля їх належного опрацювання

Нагадаємо, що згідно з Орієнтовним планом законопроектних робіт на 2009 рік, затвердженим розпорядженням Кабміну №185-р від 18.02.2009 року, до листопада Держкомнацрелігій має розробити нову редакцію зазначеного Закону. Метою цих змін є потреба у “забезпеченні зміцнення правових засад свободи совісті та віросповідання України”.

Джерело: Інститут релігійної свободи
http://www.irs.in.ua

signing1.jpg

01-07-2009 16:56 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246456599.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua