першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

22 нових атомних реактори або відновлювана енергетика та енергоз

01-07-2009 18:04 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246460692.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У своїх доповідях та виступах представники Інституту відновлюваної енергетики НАН України, громадських організацій, зокрема екологічних, представники бізнесу, що працює на ринку енергетики, здійснили невтішний аналіз сучасного стану енергетичної галузі України. Вичерпність нафти, газу, вугілля, майже стовідсоткова залежність нашої атомної енергетики від Росії, забруднення навколишнього середовища, надзвичайна енергоємність промисловості та житлово-комунального господарства, що насправді є відображенням «шарового» підходу громадян України до енерговикористання та низьким рівнем екологічної свідомості, – це далеко не всі проблеми, які потребують вирішення. На жаль, Енергетична стратегія України на період до 2030 року, затверджена розпорядженням КМ України, замість зниження загального обсягу використання та перехід до екологічно чистої енергетики, передбачає будівництво в Україні нових 22 атомних ректорів.

Учасники форуму прийняли резолюцію та закликали українську громадськість до об’єднання зусиль та більш активної участі як в обговореннях, так і суспільному тиску на представників влади задля енергетично незалежної, економічно розвинутої та екологічно чистої України.

В роботі форуму взяла участь член Правління ВМГО «Демократичний Альянс» Лілія Романюк. Більш детально про цікаві факти, парадокси нашої енергетичної політики та перспективи відновлюваної енергетики в Україні, що обговорювалися на форумі, можна прочитати на блозі ДемАльянсу.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/943/

01-07-2009 18:04 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246460692.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua