першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

«Вулиця дружби» між двома братськими народами

01-07-2009 18:06 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246460787.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Власне задля вшанування шістдесяти восьмої річниці цієї події в селище Мілове на кордоні України та Росії зустрілася молодь Луганської та Ростовської областей на акції «Вулиця Дружби» - «Молодь України та Росії проти фашизму та екстремізму».
Український бік був представлений членами луганської обласної молодіжної ради та лідерами громадських організацій області, зокрема й членом правління ЛОО ВМГО «Демократичний Альянс» Андрієм Петровим, а російський - організацією «Молодая Гвардія Єдіной Росії». Зустрівшись на вулиці Дружби народів, учасники організували шевство до місця бойової слави, де вони поклали квіти до пам`ятника воїнам визволителям. У тому ж місті був проведений мітинг та зачитана резолюція, зміст якої щоправда не був погоджений з учасниками проекту.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/944/

01-07-2009 18:06 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246460787.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua