першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Міжкультурний діалог в серці Європи

01-07-2009 18:07 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246460851.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Демократичний Альянс на заході представляла член Міжнародного секретаріату Фатихова Наталя.

П'ятиденна робоча програма складалась з декількох блоків, присвячених ролі стереотипів у суспільстві, поширенню культури миру, захисту прав людини, підвищенню громадянської активності, ролі громадянського суспільства у побудові міжкультурного діалогу, а також адвокасі та проведенню масових кампаній. Дуже пізнавальними були лекції представника Департаменту молоді та спорту ради Європи Даріуша Ржемного по правам людини та мирному активізму.

В ході практичної роботи делегації з Україна (Представлені Демократичним Альянсом та Молодим рухом) та Грузії (Молоді Консерватори Грузії) розробили проект «EVORY: European Values and Open Resources for Youth» направлений на сприяння розвитку громадянського суспільства та активізації населення, в першу чергу молоді.

“Ця навчальна сесія дала дуже цінні знання в області прав людини та принципів дії громадянського суспільства, які потрібно використовувати на практиці, беручи до уваги наші українські реалії”, - прокоментувала учасниця програми Наталя Фатихова.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/945/

01-07-2009 18:07 Європа // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246460851.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua