першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Один епізод з життя одеської молоді

01-07-2009 18:09 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246460956.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Так, 26 червня було проведено Круглий стіл «Молодь як рушійна сила процесу розбудови громадянського суспільства». Демократичний Альянс на заході представляв Аркадій Топов.
Як анонсувалося, лідери молодіжних та студентських організацій мали обговорити шляхи вирішення реальних молодіжних проблем, роздивитися механізми впливу молоді на процес формування особистості, проблеми освіти, працевлаштування, житлового будівництва, досуга і т.п

А на ділі все звелося до звичного формату «багато говоримо про проблеми і майже не шукаємо шляхів їх вирішення». Молоді одеські активісти, викладачі, працівники, представники Управління у справах сім,ї та молоді та члени Молодіжної ради при міському голові спілкувалися на актуальні теми для сьогоднішньої молоді, намагалися висловити пропозиції - як саме і коли вирішувати проблеми що виникають… але конструктивного і чітко сформульованого рішення так і не народилося. Нажаль, це стандартна ситуація.


Тим не менш, молодь обговорила питання корупції в ВНЗ Одеси - по цьому питанню панувала думка, що винна в більшості випадків сама молодь, що навчається. Не залишилася непоміченою і пропозиція об,єднатися в один центр з метою активізації та консолідації зусиль молоді. Також приділили увагу конкурсу соціального замовлення, що кожного року проходить в місті. Було зауважено, що цього року жодна молодіжна організація не отримала коштів на реалізацію своїх ідей. Доречі, це напевно пов,язано з тим, що напередодні конкурсу було скорочено фінансування і номінацію, до якої могли подаватися молодіжні об,єднання просто виключили.

Отже, балачками все починалося, балачками все і завершилося.

Нажаль, мусимо визнати, що одеські керівники так і думають, що «МОЛОДЬ - то наше майбутнє і зовсім не хочуть усвідомити той факт, що «молодь - то наше сьогодення»!
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/947/

01-07-2009 18:09 Одещина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246460956.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua