першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Свято молоді – без сміття!

01-07-2009 18:10 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246461010.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про прибирання сміття цього року потурбувалися як комунальники, так і представники запорізького осередку «Демократичного Альянсу».
«Чисте місто – здорові мешканці» - саме під цим гаслом демальянсівці вийшли на акцію з прибирання центральної площі Запоріжжя. Довго шукати сміття не довелося: на зелених газонах скрізь лежали пом’яті бляшані та пластикові банки з-під пива та обгортки від чипсів, сухариків тощо. Прибирання зайняло декілька хвилин. Очистивши траву від сміття, демальянсівці викинули пакети у спеціальні баки, встановлені на площі для збору побутових відходів.
- Прикро, що все ще є люди, яки кидають сміття на землю або у траву коли в двох кроках стоїть бак для відходів. Проте подібні акції здатні цьому завадити. Ми бачили, як хлопці, які вже намагалися кинути пляшку у кущі, побачивши нас засоромились та підішли і викинули її у сміттєвий бак. Екологічні рейди не тільки допомагають зробити місто чистішим, а ще й виховують у мешканців шанобливе ставлення до чужої праці та потребу не смітити, там де щойно прибрали. – переконаний лідер запорізького осередку «Демократичного Альянсу» Олександр Сова.
Цією акцією запорізькі демальянсівці обмежуватись не збираються – на разі заплановані прибирання міських парків та пляжної зони.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/948/

01-07-2009 18:10 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246461010.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua