першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Голова та міжнародний секретар Демократичного Альянсу привезли з

01-07-2009 18:11 Польща // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246461067.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Конференція була організована новим міжнародним партнером Демократичного Альянсу Польською фундацією Natolin, що має державну підтримку та реалізовує проекти широкого спектру тематик в галузях освіти, євроінтеграції, свободи преси та прав людини.
Виступи представників Демократичного Альянсу на конференції стосувались шляхів імплементації польського досвіду євроінтеграції до сучасних українських реалій. Адже в середині дев’яностих Польща знаходилась у схожому з Україною становищі: небажання ЄС до приєднання Польщі, тиск Росії, неоднозначність поглядів серед населення і супротив певної частити представників еліти. Але сьогодні переваги від вступу Польщі в ЄС є очевидними і 80% населення вітають такий крок.
Після конференції відбулась робоча зустріч керівників ДемАльянсу та Natolin, результатом якої стало підписання договору про спільну реалізацію проекту по підготовці українських журналістів в навчальному центрі Natolin. Підготовчий етап проекту почнеться вже з липня цього року, а заходи відбуватимуться восени. Більш детальна інформація про проект буде опублікована вже незабаром.
Ще одним важливим етапом поїздки була зустріч з керівництвом організації «Молоді Демократи», що є молодіжкою партії «Громадянська Платформа» Прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска . Було обговорено ряд спільних ініціатив по співпраці у реалізації міжнародних проектів, зокрема по демократизації Білорусі, сприянню євроінтеграції України, Євро 2012, співпраці в рамках YEPP та організації систематичних обмінів візитами на внутрішні заходи. Результатом повної взаємної підтримки ідей співпраці стало досягнення домовленості про підписання Меморандуму про взаємну підтримку та кооперацію, що на даному етапі готується міжнародними відділами організацій і буде підписаний протягом поточного року.
«Продуктивна поїздка, закладені основи перспективних і важливих проектів, в правилах ДемАльянсу переводити декларації в практичну площину, найближчим часом матимемо результат» - зазначив Анатолій Король.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/949/

01-07-2009 18:11 Польща // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246461067.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua