першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хто бажає подарувати дітям-сиротам своє тепло?

03-07-2009 10:54 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246607697.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Та іноді зіштовхуєшся і з такими людьми, котрим байдуже, що там з цими дітками буває. У цьому переконуєшся, коли виходиш на вулицю, звертаєшся до людей з проханням – допоможіть дітям-сиротам відпочити цього літа, адже з бюджету їм виділило недостатньо коштів. Хтось радий допомогти, а хтось проходить повз, а на обличчі ніби написано: „А мені що з того???” Особисто мені таких людей жаль!!! Дуже жаль... Якщо ми не попіклуємось про цих дітей, то навіщо потім казати, що це з отих сиріт виросло!!! Ми ж і винні тоді у цьому!!!
Проте, сподіваюсь, є надія на світле майбутнє. Бо є ще активна молодь в Луганську, якій не байдужа доля дітей-сиріт. Так, свято Дня молоді для активістів благодійного фонду „Світ серця” і Луганського обласного осередку ВМГО „Демократичний Альянс” і молодіжної організації „Луганськ – мій дім”, а також активних студентів Луганського національного університету імені Т.Шевченка, Луганського державного інституту культури та мистецтв, Східноукраїнського національного університету імені В.Даля розпочалося з підготовки благодійного концерту та ярмарки. Цього дня на площі перед пам’ятником Великому Кобзарю в Луганську готувалися до проведення Благодійної акції „Подаруй тепло дітям”. До участі у концерті долучились дитячі та молодіжні танцювальні, інструментальні і вокальні колективи міста – юні таланти Луганська. Поряд з цим волонтери ходили містом зі скриньками, в які мешканці та гості обласного центру могли кинути гроші на допомогу дитячому будинку №1 для організації літнього відпочинку й оздоровлення дітей-сиріт, його вихованців. Однак небайдужих людей виявилось небагато, більшість проходили повз, навіть не звертаючи уваги. На жаль, з 36 тисяч гривень, яких не вистачає на організацію відпочинку, волонтерам того дня вдалося зібрати лише близько 2 тисяч гривень. Проте на цьому організатори спинятися не збираються і збір коштів триває. Отже, якщо ви бажаєте допомогти матеріально:

Відправник: ________________________________
Одержувач: Благодійний фонд „Світ серця”
Розрахунковий рахунок 2600612260044 в АБ „Укркомунбанк” м. Луганськ, МФО 304988ЕДРПОУ: 26447968
Вид платежу: безповоротна фінансова допомога

Також детальну інформацію з акції можна знайти "В Контакте.ru" – http://vkontakte.ru/event10189069.
Це наші діти!!! Їм потрібна наша підтримка! Давайте зігріємо їхні серця і зробимо це літо для них найяскравішим!
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/951/

03-07-2009 10:54 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246607697.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua