першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Найкраща політична конституція по-харківські.

03-07-2009 11:08 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246608519.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під час заходу, що проходив на центральному пляжі, активісти організації пропонували відпочиваючим проголосувати за найкращу конституцію тіла сучасних політиків. Адже на думку організаторів це єдине, чим хоч якось можуть вихвалятись наші політмени (-вумени). «Складається таке враження, що кармачі держави піклуються лише про власний вигляд, стан та імідж, забуваючи потурбуватись про вигляд, стан та імідж України.» - говорять учасники акції.
Зігріті промінням сонця та веселою енергетикою демальянсівців, глядачі з радістю сприйняли веселу ідею. Правда, багато хто з них відмітив, що конституції тіл артистів їм подобаються набагато більше, ніж їхні прототипи.
«Переможцем» змагання став Ющенко. Друге місце, на думку опитаних, посіла Тимошенко. Почесну третю сходинку зайняв Янукович.
Залишається питання: чи достатньо мати гарну ФОРМУ, щоб ФОРМУвати ті закони, за якими жити звичайним людям зі звичайними конституціями тіл?

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/953/

03-07-2009 11:08 Харківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246608519.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua