першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Алекс Фрішберг презентує «Сталеві барони» в empik

06-07-2009 18:24 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246893867.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На відвідувачів салону empik чекала несподіванка, адже перед ними стояли Сталеві барони, точнісінько як на обкладинці книги зі «справжньою» зброєю. Спочатку це збентежило присутніх, на що автор запевнив, що це цілком безпечно.
Алекс Фрішберг коротко розповів про свою біографію: народився в місті Києві 9 травня 1963 року. Його родина емігрувала в Сент-Луїс, штат Міссурі (США) в 1975 році, де він отримав диплом бакалавра за фахом «Англійська мова та література» в університеті штату Міссурі, а також ступінь доктора права на юридичному факультеті університету імені Дж. Вашингтона. Перед тим, як у 1991 році переїхати в Україну, Алекс Фрішберг працював в одній з найбільших юридичних фірм у Вашингтоні.
Розповідаючи про себе, гість щиро поділився зі слухачами: «Коли я в жовтні 1991 року приїхав до Києва, у мене був справжній шок. У порівнянні з Вашингтоном, де я працював в якості помічника юриста в найбільшій юридичній фірмі - це був просто інший світ. Тоді я вперше почав робити записи, що відносяться до реального життя, яке мене оточувало. Рекетири? Як і будь-який інший, я був стурбований, коли вони з'явилися у мене на порозі. І як і будь-який інший, я почав шукати спосіб захиститися від цих гангстерів. Той хвилюючий період середини 90-х років залишив в мені, молодому американському юристові, незабутнє враження, тому я записував все, що бачив, причому прикрашати майже не довелося. Напевно, тому мій перший роман "Сталеві барони" здається настільки правдоподібним ветеранам ділового оточення Києва».
Читаючи «Сталеві Барони», перше, на що звертаєш увагу – це реалістичність сюжету. Всі дії відбуваються в розкутому та напівкримінальному Києві в середині 90-х років. Тридцятирічний американський юрист Джек Паркер, приїхавши в Україну, потрапляє в скрутне становище. За таких малоприємних обставин він знайомиться з Сергієм – спекулянтом із чорного ринку. Завдяки позичці, отриманої від Сергія, Джек відкриває юридичну фірму та перетворюється з наївного юриста в короля сталі з особистою армією найманих вбивць-охоронників (у минулому – працівники КДБ). Події в книзі змінюються з шаленою швидкістю - напружений сюжет, гострі ситуації, але все це змішано з життєвим гумором, героями яких є «нові українці», що їздять на «Майбахах» й «Мерседесах» та бабусі, що збираються пляшки у Парку Шевченка.
«Сталеві Барони» - це книга про складне життя звичайних, пересічних людей в тяжкі 90-і, про людей, які за один день ставали мільйонерами, а за одну годину втрачали усе; роман про корупцію в "ділових відносинах", яка заслуговує, мабуть, на перше місце, серед пороків людства.
На завершення презентації Алекс Фрішберг відповів на численні запитання присутніх, поділився своєю думкою відносно ситуацію в країні та запропонував 10 ідей, які в період кризи можна використати й заробити непогані гроші, не прикладаючи надто великих зусиль та часу.

Партнер проведення зустрічі компанія Frishberg & Partners
Прес-служба empik
www.empik.ua
info.empik@empik.ua

IMG_0235_Aleks.JPG

06-07-2009 18:24 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246893867.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua