першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Комісію з міжнародної релігійної свободи очолив новий керівник

07-07-2009 20:00 США // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246986054.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ВАШИНГТОН – Леонард А. Лео, виконавчий віце-президент Федерального Товариства з дослідження законодавства та громадської політики, був обраний головою Комісії США з міжнародної релігійної свободи (USCIRF), до складу якої до цього часу він входив у якості уповноваженого члена. З липня 2009 року він прийняв повноваження керівника Комісії від Феліс Гаєр, які будуть закріплені за ним протягом року. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

"Це велика честь виконувати обов'язки голови", – сказав пан Лео.

Він також заявив: "Я сподіваюся, що продовжуючи роботу Комісії, ми, як і раніше, будемо допомагати нашому уряду за допомогою корекції та сприяння у вирішенні багатьох проблем, що стоять перед свободою віросповідання в усьому світі. Я з нетерпінням чекаю роботи з моїми колегами – членами Комісії з метою забезпечення визнання цього основоположного права людини в якості найважливішого і повністю інтегрованого компоненту будь-якої успішної американської зовнішньої й економічної політичної стратегії та політики національної безпеки".

Леонард А. Лео був призначений членом Комісії США президентом Джорджем У. Бушем у 2007 році. Будучи уповноваженим USCIRF, він відвідав Саудівську Аравію, Ірак, Нігерію, Судан, В'єтнам з метою оцінки порушень релігійної свободи в цих країнах.

USCIRF є незалежною двопартійною федеральною урядовою комісією США. Уповноважені члени комісії призначаються президентом і керівництвом обох політичних партій в Сенаті та Палаті представників США. Серед основних обов'язків Комісії є розгляд фактів та обставин порушень релігійної свободи на міжнародному рівні та внесення рекомендацій з питань політики Президенту, Державному секретарю та Конгресу США.

Джерело: Інститут релігійної свободи
http://www.irs.in.ua

07-07-2009 20:00 США // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1246986054.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua