першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Працівники «Водоекотехпром» тероризують мешканців незаконним від

10-07-2009 20:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247247443.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Мешканці Івано-Франківська не припиняють скаржитись не незаконне відключення від водопостачання. Мало того, що відключенню підлягають люди, які погасили заборгованість, так сума боргу, яку вимагає підприємство перевищена в кілька разів.

Нещодавно жертвами необґрунтованого відключення водопостачання стали мешканці будинків ЖБК №2. Однак із чотирьох будинків, які входять до житлово-будівельного кооперативу будинки 10 та 8а розраховуються з підприємством персонально, а будинок 1а технічно нелегко відключити. Тож нести всю «відповідальність» довелось мешканцям будинку по вул. Північний Бульвар, 8, на яких «повісили» борг у сумі 72 тисячі гривень, хоч насправді у мешканців борг зовсім невеликий – 8 тисяч гривень.

Працівники «Водоекотехпрому» діяли методом вибіркового й необ’єктивного підходу до членів кооперативу, крім того, такі дії є незаконними, адже суперечать конституційним правам кожного громадянина.

Працівники підприємства людей не бачать і не знають, хто заплатив, а хто ні. Для них кооперативи, як діра в законі, оскільки там загальний рахунок, куди надходять кошти. Згідно Конституції кожна людина, незалежно до якого комунального підприємства вона не належала б, чи до ЖЕО чи до ЖБК, має рівні права. Навіть боржникам ніхто не має права відключати водо-, газо- та електропостачання.

Дев’ятого липня ревізійною комісією ЖБК №2 та бухгалтером «Водоекотехпрому» було проведено перевірку розрахунків за водопостачання. Мешканець каже, що вони спочатку вимагали погашення боргу, лише потім перевірили дійсний стан справ.

Перевірка показала, що борг таки значно перевищений – в десять разів.

Хто і для чого вимагає з мешканців фантастичної суми боргу наразі з’ясовує прокуратура. До правоохоронних органів мешканці звертались давно, ще кілька років тому, але тільки вчора працівники прокуратури прийняли справу.

До прокуратури надіслано всі матеріали мешканців із підписами та чотири скарги. Це звичайнісінький тероризм з боку «Водоекотехпром»

Працівники «Водоекотехпром» тероризують мешканців незаконним відключенням водопостачання.

11d98585e975ab2d231c6d861463c409.jpg

10-07-2009 20:37 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247247443.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua