першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Представники Уряду і ВР привітали ХІІ з'їзд християнської молоді

12-07-2009 03:07 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247357226.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

8 липня 2009 року в м.Малині на Житомирщині розпочався ХІІ з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України (ЦХВЄУ). Учасників з’їзду вітали представники Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Держкомнацрелігій, обласної та районної адміністрацій та інші. Понад чотири тисячі молодих християн з України, Білорусі, Литви, Німеччини та США розташувалися на території молодіжного табору «Юність». Повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

За настановами представників духовенства слідували вітання високопосадовців, представників місцевої влади та наукових кіл. У промовах виступаючих наголошувалось, що християнська молодь – це гідний потенціал не лише у сфері духовного служіння, але й у науковій спільноті і тим більше в політикумі та владних структурах.

У своєму виступі до молодих християн Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов відзначив: “Дуже приємно коли є відчуття спільності, і фундаментом цієї спільності є любов Божа”.

Олександр Турчинов також зауважив: “Сьогодні світ має іншу основу. Він каже: якщо хочеш мати – накопичуй, примножуй, збирай. А Господь вчить зовсім іншого: хочеш розбагатіти – віддавай. Два різні вчення, два різні шляхи – один веде до неба, другий до пекла. І не можна пройти одночасно двома шляхами – одне небо, один шлях”.

Під час відкриття з’їзду молоді ЦХВЄУ виступили також глава партії Християнсько-Демократичний Союз, народний депутат України Володимир Стретович та голова Держкомнацрелігій Юрій Решетніков.

На завершення святкового служіння старший єпископ Церкви Михайло Паночко побажав молоді: “Бог зацікавлений не стільки в вашій роботі, скільки в ваших душах, щоб вони були духовно здорові, чисті, праведні і наповнені Його мудрістю і Духом Його”.

Програма ХІІ національного з’їзду молоді Церкви християн віри євангельської України включатиме духовне навчання, дискусії, тематичні секції, а також мистецькі, музичні і спортивні заходи. У рамках з’їзду відбудеться презентація різних напрямків служінь Церкви та діяльності різноманітних християнських організацій.

Джерело: Інститут релігійної свободи
http://www.irs.in.ua

2009.07.11_zizd_molodi2.jpg
2009.07.11_zizd_molodi1.jpg

12-07-2009 03:07 Житомирщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247357226.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua