першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чи врятує ситуацію Раїса Богатирьова?

12-07-2009 21:03 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247421792.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Події на Кіровоградщині підтвердили те, про що стверджували останні 2-3 роки полтавські активісти громадського центру „Солідарність проти корупції”: значна кількість злочинців офіційно працює в міліції та прокуратурі та отримує великі зарплати(а згодом і пенсії) від держави.. В зв”язку з черговим зверненням правозахисника Валентина Волошина Народний депутат України Володимир Стретович звернувся до секретаря РНБО України Раїси Богатирьової з прооханням терміново перевірити „діяльність” силових структур Полтавщини силами РНБО України.
Як стверджують активісти Полтавської „Солідарності”, відсоток злочинців, які офіційно працюють в міліції та прокуратурі в 3-4 рази перевищує загальнодержавний. Гвалтування молодих жінок з наступним їх вбивством, грабіж заможних громадян, катування затриманих з метою отримання зізнань в скоєнні злочинів, які останні не скоювали та заволодіння їх коштами та майном, вимагання та отримання хабарів за скоєні злочини з наступним закриттям кримінальних справ, фальшування кримінальних справ на замовлення, примусове поміщення до психіатричного закладу одиноких громадян з метою заволодіння їх помешканням – ось неповний перелік тих „недоліків”, які допустила за останні місяці в своїй роботі міліція Полтавщини. За цими заявами стоять сотні громадян, які потерпіли від такої „правоохоронної” діяльності силовиків області. За подібні, виявлені активістами, злочини міліціонерам прокуратура області оголошує, як правило, догани за виявлені „недоліки” в роботі, а вірніше – кришує криміналітет, що діє в середині правоохоронних органів. Саме проти зрощення криміналітету, міліції та прокуратури і протестували пікетувальники прокуратури області, які вимагали відставки прокурора області та всіх його заступників в кінці травня. Чи притягне РНБО злочинців-силовиків та їх покровителів до відповідальності – незабаром побачимо. Але варто зазначити, що народ області поліцейським свавіллям вже доведений до відчаю і остання крапля, як кажуть, скоро переповнить чашу.

12-07-2009 21:03 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247421792.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua