першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Виклик суспільству: та плювали ми на ваші закони

13-07-2009 09:46 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247467578.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

був до останнього дня здоровим, щорічно проходив медичну комісію, оскільки працював водієм. В цей день його було побито ногами, в тому числі і в область голови. Оперативні працівники фотографували так, що тілесних ушкоджень практично не видно. роковий удар був нанесений вбивцею, як стверджують свідки, у лівий висок. На фото є лише правий. Стосовно правопорушника не обрано навіть запобіжного заходу, оскільки судово-медична експертиза "триває вже майже 2 тижні. Правопорушник спішно розпродує майно: 2 автомобілі, будинок, магазин-павільйон тощо. Кому пішли кошти від проданого не зрозуміє хіба що ледачий. Правоохоронці обласної міліції вимагають від вдови та сестри вбитого припинити скаржитись і погодитись з основною версією слідства, згідно якої вбитий хворів на сердечну хворобу.

13-07-2009 09:46 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247467578.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua