першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Іван Васюник відзначив роль Церков у моральному вихованні молоді

15-07-2009 01:34 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247610887.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – Спільна позиція Уряду та українських Церков щодо збереження моральних принципів у суспільстві дає можливість належно виховувати молоде покоління. Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, виступаючи 13 липня 2009 року на зустрічі Прем’єр-міністра з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи, м.Київ.

Віце-прем’єр-міністр заявив: “Я прошу вас спільної відповідальності, допомоги. Пліч-о-пліч з Урядом разом ми маємо шанс поза цими політичними баталіями навести лад і таким чином допомогти у належному вихованні нашого молодого покоління”.

“Я думаю, що якщо ми будемо разом працювати, то в невдовзі з українських телеекранів, з ефірів зникне пропагування культу насилля, ксенофобії і не толерантного відношення до інших національностей, представників інших віросповідань. Я думаю, що таким чином ми можемо зупинитися за крок. Слава Богу, Україну до цього часу оминали такі кричущі факти, від яких здригається чи-то Німеччина, чи-то інші цивілізовані країни. Ви знаєте про події в школах. Це все результат того, що діти бачать з телевізорів”, – сказав Іван Васюник.

Він зауважив, що протягом останніх п’яти років були, на його переконання, здійснені свідомі кроки для того, щоб така важлива функція держави, як захист суспільної моралі, не виконувалася. Однак, тепер урядова Національна експертна Комісія з питань захисту суспільної моралі працює.

Також Віце-прем’єр подякував Церквам за велику роботу в умовах фінансової та економічної кризи, і за те, що вони допомагають підтримувати соціальний оптимізм народу.

За словами Віце-прем’єра, позиція Уряду загалом, і Прем’єр-міністра зокрема, підтверджує, що питання, які висловило духовенство, в процесі діалогу можна буде реалізувати.

Слід відзначити, що під час зустрічі з Прем’єр-міністром члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій засвідчили свою підтримку діяльності Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, з якою у грудні 2008 року вони підписали Меморандум про співробітництво. При цьому глава УПЦ Київського патріархату Патріарх Філарет закликав главу Уряду дати доручення Міністерству закордонних справ України не підтримувати на міждержавному рівні жодних документів стосовно легалізації одностатевих шлюбів чи підтримки одностатевих відносин.

Джерело: http://www.irs.in.ua

2009.07.13_zustrich_Timoshenko_VRCIRO3.jpg

15-07-2009 01:34 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247610887.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua