першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для РНБО: громадян вбивають, міліція, прокуратура збагачуються

15-07-2009 10:57 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247644620.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

довідці про смерть. Рідні вбитого зверталися і в прокуратуру області і в обласну міліцію, але кримінальна справа до цього часу не порушена, очікують наче б то висновків судово-медичної експертизи. Убитий був абсолютно здоровою людиною, кожного дня проходив медичне обстеження, оскільки працював водієм і про це знають всі. "Герой" зараз спішно розпродує майно та розповсюджує плітки про хвороби вбитого, здійснює психологічний тиск на матір, вдову, сестру та доньку загиблого та пиячить з міліціонерами, тобто морально знущається над потерпілими. Чи не тому під час огляду місця події, оперативники намагались зафотографувати ті частини тіла вбитого, на яких найменше було тілесних ушкоджень? Але ж поламані ребра та вибиті зуби не сховати. Міліція всіляко намагається сліди скоєного вбивства. Прокуратура теж на боці злочинців.

15-07-2009 10:57 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247644620.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua