першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Заручники чужих боргів

16-07-2009 07:04 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247717048.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЖБК-2 по вул.Північний Бульвар ім.Пушкіна, що в місті Івано-Франківську налічує 4 багатоквартирних будинки 1а, 8, 8а і 10, це біля 200 квартир. Протягом двох років КП «Івано-Франківськводоекотехпром» самоправно й несанкціановано проводить відключення холодного водопостачання мешканцям ЖБК-2, причому більшість яких є добросовісними платниками за воду, про що свідчать їх квитанції. В інтернеті, засобах масової інформації, на зборах адміністрації «Водоекотехпрому» з мешканцями, ми постійно чуємо з вуст Саєвича та Тишківського, - «добросовісні мають платити за тих, хто заборгував». Такий дивний заклик викликає обурення в мешканців, які знають, що нема такого закону, щоби виправдовував посадових осіб «Водоекотехпрому». Через такі «промови» мешканці почали з’ясовувати між собою стосунки і виник конфлікт, це не що інше, як провокація до конфлікту чи провокація до насилля. До цьогож «Водоекотехпром» по методу «хто заплатив, той заказує музику» (авторство Тишківського), за рахунок мешканців будинків № 1а і 8, покращив становище будинків 8а, і 10, опломбувавши їм лічильники з переводом на прямі розрахунки, - цікавий для антимонопольного комітету приклад зловживання монопольним становищем. При цьому «Водоекотехпром» відмовляється укладати прямі договори з мешканцями будинків № 1а і 8, аоки останні не сплатять «чиюсь» заборгованість, розмір якої, як тепер стало відомо більше в 10 разів від реальної. Наші звернення до міського голови, прокуратури, «Водоекотехпрому», - залишені без уваги, але ми будемо виборювати свої права до останнього. Просимо підтримати нас в такій нелегкій ситуації!

16-07-2009 07:04 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247717048.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua