першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Яка вона, сучасна молодь?

16-07-2009 09:39 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247726377.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

«Але є і прекрасна молодь, у якої в руках майбутнє, вона сильна, смілива та має гарну освіту. Я сподіваюсь на це…». Саме з цих суперечливих думок пересічних мешканців Луганська щодо сучасної молоді розпочався 2 липня телеміст «Луганськ - Ужгород» на Луганському обласному телебаченні. Ефір було присвячено Року молоді в Україні.
Гості студії, лідери молодіжних організацій, зокрема Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс», Луганської обласної дитячої громадської організації «Лугарі» та представники активного студентства великих ВУЗів міста безперечно відносяться до другої категорії молоді, у якої в руках майбутнє. Про це свідчить їх діяльність, досвід організації роботи, досягнення, якими лідери поділились зі своїми колегами з Ужгорода. Через годину жвавого спілкування та обміну досвідом, молодь зі східної та західної брам нашої країни прийшла до висновків, що не зважаючи на складні обставини, в яких іноді працює молодь у третьому секторі, молодіжний рух в обох областях надає можливість самореалізації та поступових, реальних змін. Це також стосується стереотипних суджень про молодь.«Большинство ребят в этой студии я знаю, и знаю что они могут. И я видел таких же ребят по другую сторону экрана. И я хотел бы выразить уверенность том, что, объединив усилия молодежи и власти, востока и запада Украины, усилия всех наших людей, мы очень и очень многое можем», - підсумував Сергій Єрьоменко, заступник начальника управління у справах сім`ї, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/957/

16-07-2009 09:39 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247726377.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua