першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Чернігові відбулася громадська акція "У нас Рік молоді, а у Ва

16-07-2009 09:40 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247726433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На площі біля Макдональсу зібралися молоді люди з плакатами, прапорами, салоганами і веселим настроєм. Метою акції було привернення уваги громадськості та влади до проблем чернігівської молоді. Це насамперед бездіяльність органів місцевого самоврядування у організації заходів фізичного та культурного розвитку для молоді, при тому, що 2009 р. згідно з указом Президента України визнано роком молоді.
Захід включав анкетування молоді Чернігова, що дало змогу виявити найбільш вагомі прогалин у ставленні влади до культурного розвитку та відпочинку молодих людей; проведення просвітницької діяльності серед визначеної категорії та збирання підписів під колективним зверненням до міської ради м. Чернігова з проханням активізації її роботи у сфері молодіжної політики.
У ході проведення акції перехожі та спостерігачі мали змогу висловити власну думку, написати на «стіні» звернення та пропозиції. Одним із проблемних постало питання проведення вільного часу молодими людьми, яке часто пов’язане з надмірним вживанням алкоголю, що на думку опитаних спричинене доступним та цілодобовим продажем алкогольних виробів.
Загалом результати акції були досить позитивними! Представники ДемАльянсу ще майже тиждень підтримували зв'язок з чернігівською міліцією, які запевнили, що мережа цілодобових магазинів «Союз» буде працювати лише до 22.00.
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/958/

16-07-2009 09:40 Чернігівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247726433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua