першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Івана Купала для дітлахів Вінниччини!

16-07-2009 09:44 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247726690.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Отож відкриття нової табірної зміни у оздоровчо-спортивному комплексі «Маяк» Вінницької області не змогло залишитись поза увагою Вінницького ДемАльянсу, та ще й у переддень свята Івана Купала!

На затишній галявині, неподалік від берега р. Пд. Буг, для представників молодших загонів Вінницький осередок провів цікавий екскурс у минуле: розповіли про походження свята Івана Купала, значення та традиції його святкування, та яка ж теорія без практики?!
Дівчатка вправно прикрашали заздалегідь приготоване хлопцями гільце, і тут все почалось! Ігри, розваги, конкурси, загадки, жарти. Винагорода: захоплюючі враження, гарний настрій та солодкі призи!
А далі - кожному своє! Хлопчики готували паперові кораблики, а дівчата почали збирати квіти, старанно плести віночки. Для тих, хто лише вчився цій справі, активісти з радістю проводили майстер-клас. «Плоди своєї праці» дітвора дружно пускала на воду. Дівчатка, промовляючи потрібні слова, у такий спосіб ворожили на те, як швидко вийдуть заміж і з якої сторони чекати судженого.Загалом ніхто не залишився осторонь веселих розваг і вшанування традицій.

P.S.: існує повір’я, що хто в ніч на Івана Купала знайде цвіт папороті, перед тим відкриється шлях до омріяного щастя. У пошуках чудодійної квітки ДемАльянсівці не ходили, але отримали масу позитиву, радості і задоволення від спілкування і розваг з дітьми. А хіба це не щастя?!
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/964/

16-07-2009 09:44 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247726690.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua