першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Позачергова звітно-виборча конференція Донецького обласного осер

16-07-2009 09:45 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247726747.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На конференції були присутні члени Донецького обласного осередку ДА та гості. Учасники конференції визнали незадовільними результати роботи Голови ДОО ДемАльянса Євгена Семехіна за період з 15 лютого 2009 р. по 7 липня 2009 р., затвердили план діяльності до кінця року та обрали керівні органи організації.

Голосування з приводу визнання незадовільними результатів діяльності осередку виявилось рекордно нерезультативним: задовільною роботу визнав один делегат, незадовільною - 2 (включно з Євгеном Семехіним). Але з огляду на це рішення, Євгеном було поставлене питання про обрання нового Голови Донецького обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс». За підсумками голосування Головою було обрано Альону Матвійчук, Головою секретаріату – Руслана Чернова, до складу контрольно-ревізійної комсії увійшов Дмитро Сєдих. У правління осередку ввійшли Ігор Гуменюк, Євген Семехін та Альона Матвійчук з Русланом Черновим (за посадами).

Слід зауважити, що план діяльності, який було прийнято на позачерговій звітно-виборчій конференції, побудований таким чином, що намічені заходи безперечно зможуть зміцнити авторитет Демократичного Альянсу в Донецьку, а також привести до організації нових, цікавих людей, яким не байдуже майбутнє свого міста і своєї країни. Сподіваємось, що нові люди також переймуть від Євгена Семехіна ті принципи, які сповідують європейські відповідальні політики та дотримання яких очікують від сучасної молоді ті люди, які пов’язують з нами надії на якісні зміни в усіх сферах життя України!
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/965/

16-07-2009 09:45 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247726747.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua