першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Підведені підсумки Благодійної акції «Подаруй тепло дітям»

16-07-2009 09:46 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247726808.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

А підтекст таких висловлювань частіше: «Мені байдуже»…Активна молодь Луганська зі студентів Луганського національного університету імені Т.Шевченка – координатор Марина Петрова, Вадим Гончаров, Луганського державного інституту культури та мистецтв – Олена Птиченко, Катерина Клепко, Катерина Філь, благодійного фонду „Світ серця” – Ганна Низькодубова, Луганського обласного осередку ВМГО „Демократичний Альянс” – Олексій Бєсклетко, Людмила Петрухан, Молодіжної організації „Луганськ – мій дім”, Громадської молодіжної організації «AIESEC», а також Східноукраїнського національного університету імені В.Даля в черговий раз довела, що ця позиція притаманна меншості і надія є.

В минулу п’ятницю, 10 липня, на прес-конференції було підведені підсумки благодійної акції „Подаруй тепло дітям”, яка розпочалась 10 червня. Саме з цього дня на банківський рахунок почали надходити перші внески на допомогу Луганському обласному дитячому будинку №1 для організації літнього відпочинку й оздоровлення дітей-сиріт. Його вихованці – це 50 дітей віком від 3 до 14 років. Кошти на оздоровлення дітей виділяються з бюджету, але в цьому році не вистачило 35 000 грн.

Продовження акції відбулося 28 червня благодійним концертом та ярмарком на площі перед пам’ятником Т.Г. Шевченко. До участі у концерті долучились дитячі та молодіжні танцювальні, інструментальні і вокальні колективи міста – юні таланти Луганська. Окремим блоком у програмі концерту стало знайомство з членами громадської молодіжної організації «AIESEC» з різних держав. Зокрема, гості з Індії вчили глядачів розмовляти на рідній мові хінді, а після цього показали справжній індійський танок. Безпосередньо в цей день волонтери зібрали близько 2000 грн. Загалом, під час проведення акції було зібрано 17 000 грн.

«До 30 відсотків проблем з дітьми і дитячих будинків цілком можуть вирішувати молодіжні і студентські організації, всі, хто працює у третьому секторі», - підкреслила Зоя Буйницька, Голова Луганського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс».

До вирішення проблеми з оздоровленням Луганських дітей також у якості спонсора долучилась Всеукраїнська організація «Caritas Ukraine». Представники організації запропонували оздоровити 15 дітей терміном на 10 днів безкоштовно у власному дитячому центрі в м. Коломия, Карпатах.

Дякуємо за підтримку та фінансову допомогу і інших спонсорів, таких як Агентство організації свят «АВИС-мьюзик», фірму «Оріфлейм», БФ «Благовест».
Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/966/

16-07-2009 09:46 Луганщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1247726808.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua