першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

РЕЙДЕРИ захоплюють підприємство "Київміськвторресурси"

23-07-2009 19:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1248365499.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

«Київміськвторресурси» - це найпотужніше і найзразковіше вітчизняне підприємство у сфері утилізації твердих промислових та побутових відходів як вторинної сировини (склобою, ПЕТФ – пляшок, пластмаси, поліетиленової плівки, макулатури, текстилю, зношених шин, металевої тари з-під напоїв, пошкоджених дерев’яних та пластикових піддонів і т.п.).
Щомісячні обсяги заготівлі та переробки цих відходів на підприємстві
«Київміськвторресурси» становлять понад 6 тисяч тонн, або близько 40 тисяч кубічних метрів.

У 2003 році підприємство «Київміськвторресурси» на біржових торгах придбало у власність 4-х поверхову будівлю Градирні, яка розташована за адресою: м. Київ, вул.. Магнітогорська, 1 (на території ВАТ «Київхімволокно»).

Того ж року в Управлінні земельних ресурсів м. Києва був зареєстрований Технічний Звіт, який закріпив межі земельної ділянки (3600 м2) для обслуговування Градирні та для здійснення на ній виробничої діяльності підприємством «Київміськвторресурси». Власно градирня була зареєстрована в міському БТІ за підприємством «Київміськвторресурси». Визначена земельна ділянка була огорожена по всьому периметру бетонним забором з декількома залізними воротами.

На даний час підприємство «Київміськвторресурси» є користувачем цієї земельної ділянки, регулярно сплачує відповідний податок та використовує її виключно за цільовим призначенням – складуванням та зберігання оброблених твердих промислових та побутових відходів як вторинної сировини та готової продукції, виготовленої з цих відходів.


Нещодавно був розроблений «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Київміськвторресурси» для експлуатації та обслуговування складу оброблених та первинно перероблених відходів (вторинної сировини) на вул. Магнітогорській, 1 у Деснянському районі м. Києва».

Головне управління земельних ресурсів Київміськради долучило вказаний Проект землеустрою до матеріалів Кадастрової справи Д-2013 з подальшою її передачею до постійної комісії з питань земельних відносин Київміськради .


Кілька місяців тому до керівництва підприємства «Київміськвторресурси» від власників сусіднього цеху - ТОВ «ЕФ АЙ ЕМ ОФІС ЦЕНТР МАГНІТОГОРСЬКА», які також є покупцями нерухомості у ВАТ «Київхімволокно», надійшла пропозиція продати їм будівлю Градирні та переуступити зазначену земельну ділянку під розширення їхнього виробництва.
Керівництво підприємства «Київміськвторресурси» відповіло категоричною відмовою.

З того часу вказана земельна ділянка почала періодично перетворюватись у сміттєзвалище: звечора працівники підприємства «Київмісьвторресурси» залишали територію чистою, а вранці - знаходили пошкоджені замки на всіх воротах та купи всілякого сміття по всій території. Територія прибиралась, замки мінялись. Але ситуація повторювалась знову і знову. Потім почали зявлятися всілякі комісії, які приїздили за викликами буцімто невідомих осіб та знаходили величезні купи побутового та будівельного сміття. Підприємство «Київміськвторресурси» сплатило суттєві штрафи, вкотре прибрало територію та укріпило всю огорожу.

Вранці 13 липня поточного року керівництво підприємства «Київмісьвторресурси», приїхавши до Градирні, побачило повністю зруйновану огорожу в тій частині, яка межує безпосередньо із сусіднім підприємством ТОВ «ЕФ АЙ ЕМ ОФІС ЦЕНТР МАГНІТОГОРСЬКА». Загалом було зруйновано третину від всієї наявної огорожі - знесено та знищено понад тридцять залізобетонних панельних блоків та інших комплектуючих огорожі.

Також керівництво підприємства «Київмісьвторресурси» побачило пошкоджену та варварські пограбовану будівлю Градирні.

На території Градирні знаходились близько тридцяти невідомих осіб, один з яких, звертаючись до інших, давав розпорядження повністю знищити будівлю Градирні до кінця робочого тижня. На прохання директора підприємства «Київміськвторресурси» до керівника невідомих представитися та пояснити суть того, що відбувається, він відповів, що займає посаду заступника директора ТОВ «ЕФ АЙ ЕМ ОФІС ЦЕНТР МАГНІТОГОРСЬКА» і виконує розпорядження своїх господарів відносно знесення бетонної огорожі та будівлі Градирні.

По приїзді співробітників міліції, невідомі почали спішно залишати територію Градирні, виносячи в руках газові та кисневі балони, зварювальне обладнання та елементи металевих конструкцій, зрізаних з будівлі Градирні і прямували на територію сусіднього підприємства ТОВ «ЕФ АЙ ЕМ ОФІС ЦЕНТР МАГНІТОГОРСЬКА». Разом з ними залишали територію Градирні підйомний кран (іноземного виробництва жовто-чорного кольору), екскаватор (іноземного виробництва червоно-чорного кольору), два самоскиди (іноземного виробництва сіро-чорного кольору, вщент наповнені металевими конструкціями) та автонавантажувач (іноземного виробництва червоного кольору). Номерні знаки частини техніки були вкриті тканиною, а екскаватор - взагалі був без номерних знаків.

Керівництво сусіднього підприємства ТОВ «ЕФ АЙ ЕМ ОФІС ЦЕНТР МАГНІТОГОРСЬКА» заявило співробітникам міліції, що це їх власна будівля та земельна ділянка, але надати документи категорично відмовилась.

17-го та 18-го липня поточного року повторювались спроби захвату території Градирні. Кожного разу викликались наряди міліції.

Працівники Деснянського РУ ГУ МВС України в м. Києві, вкотре опитували учасників події з обох сторін, але жодних затримань не проводили та знаряддя скоєння злочину не арештовували.
Начальник відділу по охороні громадського порядку Гарбуз Борис Юрійович під час приїзду на черговий виклик 18 липня 2009 року, посилаючись на результати переговорів з керівництвом ТОВ «ЕФ АЙ ЕМ ОФІС ЦЕНТР МАГНІТОГОРСЬКА», - дав слово керівництву підприємства «Київміськвторресурси», що з боку сусідів більше не буде ніяких нападів, захватів та руйнацій аж до поки не буде відповідного рішення суду по факту подій. Саме під цим приводом він заборонив підприємству «Київміськвторресурси» встановити тимчасову огорожу замість зруйнованої.

Підприємство «Київміськвторресурси» звернулось до керівництва Деснянського РУ ГУ МВС України в м. Києві з заявою щодо відкриття провадження карної справи по факту навмисного знищення та відкритого викрадення майна підприємства «Київміськвторресурси».

20 липня 2009 року, приблизно о 4 –й годині ранку, відбувся черговий рейдерський напад на територію Градирні, за адресою: м. Київ, вул. Магнітогорська, 1 та продовження руйнування самої Градирні. При цьому декілька охоронців підприємства «Київміськвторресурси» не змогли вчинити опір п’ятидесяти головорізам та величезній будівельній техніці. Коли приїхали співробітники Деснянського РУ ГУ МВС України в м. Києві, то будівля Градирні була вже майже зруйнована.

Цих подій можливо було б запобігти, якщо б співробітники Деснянського РУ ГУ МВС України в м. Києві під час чергового приїзду на виклик 17 липня 2009 року затримали хоча б одного руйнівника разом зі знаряддям руйнування!

Цих подій також можливо було б запобігти, якщо б співробітники Деснянського РУ ГУ МВС України в м. Києві під час чергового приїзду на виклик 18 липня 2009 року не заборонили б підприємству «Київміськвторресурси» відновити зруйновану огорожу хоча б у тимчасовому варіанті! При наявності такої огорожі охоронці підприємства мали б достатньо часу повідомити всі охоронні органи про цей напад.

Згідно з попередніми висновками бухгалтерської комісії підприємства «Київміськвторресурси» приблизна сума збитків станом на 22.07.2009 року сягає понад півмільйона гривень. Ця сума визначалась, виходячи із показників залишкової балансової вартості будівлі Градирні та огорожі.

Остаточна загальна сума збитків буде визначена згідно з висновком спеціальної експертизи.

Станом на 23.07.2009 року карна справа проти руйнівників та грабіжників не відкрита, рейдери чекають на слушний момент, щоб до кінця знищити будівлю Градирні і захопити тоді вже «вільну» земельну ділянку.

Підприємство «Київміськвторресурси» мобілізувало всі свої сили і буде триматися до кінця. А ось яким буде той кінець – покаже час та черговий іспит рідних правоохоронних органів на спроможність захищати Закон і Справедливість.

найзразковіше вітчизняне підприємство у сфері утилізації твердих промислових та побутових відходів атакують рейдери

23-07-2009 19:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1248365499.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua