першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Петиція: "Про необхідність введення візового режиму з Росією"

27-07-2009 01:51 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1248648712.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відкритий лист Президенту України,
прем'єр-міністру України,
Міністру закордонних справ України,
іншим міністерствам, яких це стосуєтся.


Закликаємо усіх, від кого це залежить, переглянути своє ставлення до безвізового перетину кордонів України громадянами Російської Федерації.

Наявність прозорого кордону дозволяє російським емісарам безперешкодно везти в Україну листівки, гроші, провокативні та пропагандистські матеріали антиукраïнського характеру

При прагненні до відкриття кордонів з ЄС та відсутністі потенційних загроз з боку Європи, потрібно визнати, що східні кордони України набагато більш уразливі для перетинання через них громадян Росії, які ставлять метою антиукраїнські дії на території нашої держави.

Ми повинні визнати також, що антиукраїнські демонстрації в Криму, в південних регіонах країни, можуть стати неможливими, при більш жорсткому контролі при перетинанні громадянами Росії кордонів з Україною.

Звертаємо вашу увагу також на те, що введення візвого режиму з Росією перед виборами Президента України дозволить запобігти спробам дезорганізації процесу волевиявлення українських громадян, та стане запорукою невтручання в виборчий процес ззовні.

Ми, громадяни України, керуючись нормами Конституції України, закликаємо виконавчу владу, закликаємо всенародного обраного Президента України переглянути своє ставлення до безвізового перетину громадянами Росії кордонів нашої держави.

Закликаємо вже з 01.01.2010 року ввести обов'язковість отримання віз на в'їзд в Україну для громадян Російської Федерації.

Додати свій підпис: http://www.petition.org.ua/?action=view&id=221482

27-07-2009 01:51 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1248648712.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua