першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Розвиток України – стратегічне бачення

31-07-2009 19:19 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1249057170.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Стратегічне бачення розвитку нашої держави було представлено на семінарі „Ієрархічна система управління громадянським суспільством, як засіб підняття іміджу державної влади і зменшення напруги в суспільстві”, який пройшов в м. Чернігові сьогодні, 31 липня 2009 року.
Надія Лукашевич, голова Правління всеукраїнської громадської організації „Народна Рада”, розповіла представникам громадського сектору та органів місцевого самоврядування Чернігівщини про низку першочергових змін, яких потребує Україна.
Йшлося про пропозиції, розроблені фахівцями „Народної Ради” та які будуть запропоновані для втілення кандидатам в президенти України.
Програма включає як політичну, так і економічну реформи.
Піднімалося питання про необхідність повернення до мажоритарної системи виборів на місцевому рівні та до змішаної - при виборах до Верховної Ради, про зменшення кількості народних депутатів до 300. В сфері оподаткування розглядається можливість трансформації існуючої системи та введення податку з обороту в розмірі до 7 %. Крім того, низка економічних пропозицій дозволить сформуватися в Україні середньому класу.
Акцент було зроблено на тому, що влада може бути ефективною тоді, коли виконує програму дій народу.
Будь-які зміни можуть стати реальністю при підтримці громадськості, при розумінні кожним громадянином важливості своєї участі, адже необхідність змін - очевидна.

Центр «Доброчин»

31-07-2009 19:19 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1249057170.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua