першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Стріляють "бютівці", стріляють "регіонали"...

10-08-2009 14:24 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1249903480.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Трьома пострілами з мисливської рушниці "завалив" сільського мешканця синок відомого полтавського регіонала. "Татусь відмаже", - постійно хвалився вбивця співкамерникам. Та так воно і сталося, хоч за умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині ст.115 ч.1 Кримінального кодексу передбачає позбавлення волі від семи до п"ятнадцяти років, засуджений відбувся фактично переляком.
Чи не тому вбивця навіть на суді тримався зверхньо, свою вину визнав частково, в інциденті обвинувачував вбитого? До того, ж два дні переховував труп вбитого і зізнався в скоєному лише на 4-й день під тиском маси зібраних доказів. Вирок шокував громадськість - 5 років позбавлення волі. Суддя, на наш погляд, кинула виклик суспільству, перетворивши обтяжливі обставини на пом"якшуючі. Повіривши у свою безкарність, засуджений подав апеляцію на зменшення міри покарання, що ще більше збурило громадськість. Тож на розгляд апеляцій матері вбитого, засудженого та прокурора, який вимагав засудити до 13 років позбавлення волі, прибули журналісти загальноукраїнських і обласних газет, правозахисники. Очевидно, злякавшись того, що повинно було відбутися в апеляційному суді, слухання було відкладено "в зв"язку з щорічною відпусткою захисника - адвоката К.". До речі, адвокат - приватний підприємець і його раптова відпустка - надуманий хід для затвердження несправедливого вироку. Тож розгляд апеляцій перенесено на 9 вересня ц.р. Надіємось, що грмадяни прийдуть в судове засідання і стануть свідками справедливого судового рішення. Ми віримо, що все-таки більшість суддів у нас порядні і непідкупні.

10-08-2009 14:24 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1249903480.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua