першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кирило приїжджав знімати Володимира

11-08-2009 17:31 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250001082.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Попри всі завіряння з боку офіційної Росії у неполітичних мотивах приїзду до України Патріарха Кирила, вже ні в кого не залишилося сумнівів у тому, що цей візит було здійснено виключно для лобіювання імперських інтересів РФ, внесення розбрату та нагнітання ворожнечі серед українців та недопущення створення об'єднаної єдиної помісної церкви, яка суперечить Кремлівським амбіціям.
Російська сторона, побоюючись остаточного виходу української церкви з під крила двоголового орла, спрямувала свої дії на те, щоб замістити Блаженнійшого Володимира на особу, яка беззаперечно та з вдячність схилить свою голову перед російськими хазяями, продавши та відкинувши інтереси України.
Звичайно ж, не подобається Москві, що Митрополит Київський і всієї України об’єднав українців навколо себе, не дозволяє сіяти зерна зла в серця співвітчизників та всіляко сприяє об’єднанню вірян навколо Бога.
Тому й виникає потреба замінити Предстоятеля УПЦ Київського Патріархату, який супротивиться нав’язуванню нинішньої політики РФ та сталінським ідеалам побудови церкви. Адже тільки Володимир здатен протистояти доктринам РФ, які вони запозичили у радянського уряду під керівництвом І.Сталіна, що забезпечують єдиний контроль за діями православної церкви під патронатом спецслужб. Свого часу, виконуючи вказівки І.Сталіна, органи НКВС репресували та закатували духовенство Української автокефальної православної церкви. Певне, це й є “світлою метою” Кирилівського візиту...
І не виключено, що у свій наступний візит до України Кирило буде більш підготовлений російськими політтехнологами. Адже знаючи ті нечисті та нечесні шляхи, якими рухається Московський Патріархат до своєї мрії щодо головувати над усіма церквами, можна сміливо припустити можливі провокації з боку кремлівської свити, навіть провокацію з її боку фізичних сутичок.
При цьому Кирило, маючи потужне фінансування за рахунок Кремля та прихожан, які, напевне, й не здогадуються, на які брудні справи йдуть їхні пожертви, без зайвої напруги зміг задіяти “український” проросійський канал “Інтер” для висвітлення СВОГО бачення майбутнього НАШОЇ церкви, яке кардинально відрізняється від потреб справжнього українця.
Дякувати Богові, у нас є численна небайдужа громада, яка висловила протест проти втручання Кирила у внутрішні справи України, проти антидержавної діяльності “Інтера” та його власників, проти нав’язування Кремлем долі для нашого народу... Проводилися багаточисленні протестні акції біля російського посольства та антиукраїнського телеканалу “Інтер”, місто майоріло у листівках викривального змісту злочинної діяльності Кирила та його свити разом з вітчизняними запроданцями на кшталт власника “Інтеру” Хорошковського, які у одній зв’язці скерували свої дії на розвал країни.

11-08-2009 17:31 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250001082.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua