першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Локальна діяльність в міжнародному аспекті

11-08-2009 21:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250014529.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


7 – 8 серпня 2009 року представники Чернігівського Фонду Розвитку Громади та Центру «Доброчин», Чернігів, приймали участь польській національній конференції фондів громад в м. Нідзиці, Польща. Фонд громади (Community Foundation) - громадська фундація, що залучає кошти донорів, громадян та держави і спрямовує їх на розв’язання актуальних проблем громади.

У заході взяли участь понад 30 представників польських фондів громад, а також представники фондів громад та їх асоціацій з Італії, Росії, Великобританії, України, Чехії та Словаччини. На конференції була створена асоціація польських фондів громад та представлені добрі практики діяльності фондів на користь громади.

На жаль, в Україні ще недостатньо розвинуті національні та місцеві фонди, які б могли б реально діяти на користь громади. Але еволюція української благодійності продовжується...

Наступним кроком по розвитку фондів громад на Чернігівщині стане обмін досвідом з колегами з Чехії, Італії та Великобританії.

11-08-2009 21:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250014529.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua