першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Профспілки вимагають притягнення директора Полтавського ТРЗ Вале

13-08-2009 16:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250170025.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Національний форум профспілок України (НФПУ) вимагає притягнення генерального директора ВАТ «Тепловозоремонтний завод» (м. Полтава) Валерія Сичова до кримінальної відповідальності. Про це говориться у зверненні лідера Форуму профспілок Мирослава Якібчука до Прем’єр-міністра України та керівництва Мінтрансу. Відповідні заяви до прокуратури та ГУ УМВС у м. Полтава подані керівником первинної профспілкової організації «Трудящі», що входить до НФПУ.
Національний форум профспілок України звертає увагу голови Уряду та керівництва Міністерства транспорту та зв’язку України, якому підпорядковується ВАТ «Тепловозоремонтний завод», на неодноразове та безпідставне перешкоджання діяльності первинної профспілкової організації, що діє на підприємстві.
«Зокрема, керівництво заводу, порушуючи Закон України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Кодекс законів «Про працю» та інші нормативні акти, не дає можливості первинній профспілковій організації нормально функціонувати та здійснювати свої завдання із захисту прав працівників, – говориться у заяві. – Тому дії керівництва ВАТ «Тепловозоремонтний завод» та особисто пана Сичова підпадають під ознаки складу злочину, передбаченого ст. 170 Кримінального кодексу України – умисне перешкоджання законній діяльності професійних спілок. А це тягне за собою покарання у вигляді виправних робіт терміном до 2-х років або позбавлення волі терміном до 3-х років».
Нагадаємо, протягом січня-квітня поточного року на Полтавському тепловозоремонтному заводі було незаконно звільнено 1500 чол., станом на 1 липня 2009 р. заборгованість на підприємстві склала 4,8 млн. грн.
Всеукраїнська профспілка «Трудящі», що входить до Національного форуму профспілок України, починаючи з березня 2009 р., захищає права звільнених найманих працівників заводу та допомагає отримати заборговану заробітну платню. Зокрема, за цей період було подано 600 позовних заяв (про стягнення заборгованості по заробітній платні, середнього заробітку за період затримки розрахунку та відшкодування моральної шкоди) на загальну суму 5 млн. грн. Станом на 1 серпня 2009 р. вже задоволено 350 позовних заяв та повернено заробітну платню на суму 3 млн. грн.

nfpu.jpg

13-08-2009 16:27 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250170025.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua