першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Польський досвід для розвитку Чернігівщини

13-08-2009 20:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250184734.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 2 по 10 серпня 2009 року українська делегація представників органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій та НДО Чернігівської області відвідала Польщу з ознайомчим візитом.

Вивчення польського досвіду реалізації адміністративно-територіальної реформи та забезпечення її ефективного інформаційного супроводу, здійснення європейської інтеграції країни, розвитку її недержавного сектора мало на меті, насамперед, підвищити компетентність представників виконавчої влади та місцевого самоврядування з Ріпкинського, Носівського та Щорського районів Чернігівської області.

Делегація взяла участь в міжнародній конференції для місцевих груп дії в місті Ольштин, де зібралися делегації з Естонії, Данії, Польщі, Швеції, м. Рівне (Україна) та Калінінградської області (Російська Федерація). Назва конференції: «Село – тут я живу, працюю і відпочиваю» визначила тематику виступів її учасників, які поділилися досвідом діяльності недержавних структур щодо підтримки розвитку сільських територій, покращення якості життя людей і, зокрема, напрацюваннями із збереження місцевих традицій, розвитку туризму, вирішення проблем екології та зайнятості населення.

Важливою подією також стала зустріч української делегації з головою Європейського Парламенту Єжи Бузеком під час його візиту до «Гончарного селища», що знаходиться неподалік міста Нідзиця.

Як зазначила З. Пінчук, учасниця візиту: «Ми мали змогу безпосередньо ознайомитися з результатами реалізації проектів, ініційованих громадою і спрямованих на її розвиток. Переконливим свідченням однієї з переваг вступу Польщі до Європейського Союзу є можливість належного фінансування цих проектів і перспектива втілення конструктивних ініціатив на місцях. Знайомство з системою організації місцевого самоврядування та конструкцією урядової адміністрації в Польщі дозволило зробити висновки про їхню ефективність, особливо на етапі прийняття управлінських рішень та контролю за їх реалізації, при здійсненні депутатами своїх повноважень».

Діяльність проходить в рамках проекту «Професійно, ефективно, в партнерстві». за підтримки МЗС Республіки Польща.


Центр "Доброчин"

13-08-2009 20:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250184734.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua