першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкрите звернення

15-08-2009 17:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250347501.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Всі - кому небайдужа доля кримінально-виконавчої системи України, доля понад 300 тисяч засуджених, їх рідних та близьких та доля нашої країни в цілому!!!

Правозахисні організації неодноразово звертали увагу на численні порушення в діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України та вимагали звільнення з посади керівництва департаменту.

12 серпня 2009 року Кабінет Міністрів України видав розпорядження № 950-р «Про звільнення Кощинця В. В. з посади Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань».

Головними причинами звільнення Василя Кощинця ЗМІ називали недокомплектація особового складу департаменту та численні випадки загибелі осуджених.

Серед наступників головний кандидат — Наталія Калашник (нині — заступник Голови), яка за своїми посадовими обов`язками і керувала напрямками, за «неспроможність» по яким і звільнено Кощинця.

Відповідно до законодавства України, Голова Департамента несе персональну відповідальність за виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби України. Однак, це не знімає жодної відповідальності й з інших керівників цієї служби.

В приєднаному файлі знаходиться відкритий лист – звернення до керівників держави з ВИМОГОЮ не допустити брутального порушення законів України, а саме - призначення на посаду Голови Державного департаменту України з питань виконання покарань кандидатури, яка не відповідає вимогам норм законів та моралі.

Це звернення буде направлено офіційно до Президента України, Прем`єр-міністра України, Голови ВРУ України.

Якщо ви не можете залишатися осторонь та бажаєте приєднатися до звернення, надішліть на нашу електронну адресу повідомлення «ПРИЄДНУЮСЬ», назву Вашої організації або Ваші призвіще, ім’я, по-батькові з контактними данними.

Порядок в КВС України – спокій Вашої родини!

Всеукраїнський центр правової допомоги "Громадський захисник"

MsWord document
let_SOS_last (1).doc

75.50 Kb

15-08-2009 17:45 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250347501.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua