першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Обнімітеся,брати мої.."

17-08-2009 17:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250520919.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

І знайшов їх під консульствами ,посольствами РФ,на площах,на вулицях,з одного боку як завжди українці вигукують гас ла українською на підтримку незалежності і проти втручання,а з іншого- теж українці,але російськомовні вкупі з росіянами підтримують демарш Мєдвєдєва і кричать уже російською,зокрема,як в Криму:ми гнали Наполеона,шведів,турків і погонимо з ісконно руських земель незгодних,націоналістів.Гарячі голови пр нагоді готові вже взятися за зброю.Розгорається інформаційна війна,в яку Д.Мєдвєдєв втягує і Європу.То яку війну виграв В.Ющенко і чи боровся він за мир і стабільність,не нагадавши отих слів "Обнімітеся",а відтак і про те,що вороги сидять в на с самих,в першу чергу в українцях,бо українська нація не стала державницькою,єдиною,чим і користуються провокатори,і не тільки Д.Мєдвєдєв.Не сказав В.Ющенко,що Д.Мєдвєдєв-то не вся РОсія,що,сподіваючись на дійсно міцну дружбу між Україною і РФ.між двома народами,ми маємо бачити дві РОсії:одну Росію Мєдвєдєва ,Путіна,Лужкова з імперськими нахилами,і Росію декабристів Герцена,Плєханова ,Чернишевського,Росію демократичну,яка так і не відбулася,а щоЙно знімається на ноги.Наша виваженість,наша єдність-допомога демократам -росіянам як в РФ,так і в Україні,де ми не чуємо голосу росіян-деморкатів,громадян України,на підтримку незалежності.А почуємо,коли згадаємо оті слова Т.Шевченка"обнімітеся".. та нагадаємо керманичам про нагальність єдності,зокрема,відновлення дійсно НАРОДНОГО РУХУ ЗА ПОРЯТУНОК УКРАЇНИ ,відзначаючи 20-ті роковини руху 1989 року. То ж не будемо байдужими,скажемо своє слово!

MsWord document
Голові організаційного комітету Івану Драчу.doc

38.00 Kb
MsWord document
ПРЕЗИДЕНТУ УКРА НИ В КТОРУ ЮЩЕНКО.doc

95.50 Kb

17-08-2009 17:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250520919.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua