першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Шкільний ярмарок-2009

20-08-2009 12:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250760774.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

22 серпня 2009 року о 12.00 відбудеться святкове відкриття найбільшого магазину торгової мережі «Папірус» за адресою проспект Комарова, 30/28. приурочене до Шкільного ярмарку-2009. В урочистому заході прийматимуть участь депутати Солом’янської районної у м. Києві ради.
Цей магазин стане найбільшим серед магазинів мережі. На трьохстах метрах торгової площі буде представлено найширший асортимент канцтоварів та товарів для офісу національного виробництва холдингу «Папірус» та добре відомих українському споживачеві брендів - Economix (Німеччина), Optima (Німеччина), Kores (Австрія), Schneider (Німеччина), SZ.Leqi (Франція), Сabinet (Німеччина).
З того моменту, як магазин відчинить свої двері для відвідувачів, в районі розпочнеться шкільний ярмарок для школярів та їхніх батьків, а власне свято відкриття збере киян на веселе святкування. В програмі – веселі конкурси та вікторини для дітей та їхніх батьків, розважальна програма для молоді й багато сюрпризів та подарунків.
Як і в усій мережі «Папірус», в магазині на просп. Комарова можна буде придбати канцтовари найвищої якості, товари для офісу, ділові подарунки та рекламно-сувенірну продукцію.Довідка: про компанію

Холдинг «Папірус» - група компаній, що спеціалізується на виробництві, імпорті й оптовій та роздрібній торгівлі канцелярськими товарами та рекламно-сувенірною продукцією:
• Канцтовари в широкому асортименті від найкращих виробників
• Офісний папір та ділові бланки
• Витратні матеріали для офісної і торгової техніки
• Послуги по нанесенню зображень: тамподрук, термотиснення (сліпе, фольгою), гравіювання.

• Рендом І займається імпортом канцелярських товарів;
• Папірус Гурт - оптова дистрибуція торгових марок Economix (Німеччина), Optima (Німеччина), Kores (Австрія), Schneider (Німеччина), SZ.Leqi (Франція), Сabinet (Німеччина).
• Папірус Сервіс – мережа роздрібних магазинів канцтоварів та подарунків, служба сервісу, замовлення товарів за каталогом.
• Фабрика канцтоварів «Папірус» – національний український виробник, що має власну виробничу базу з виготовлення виробів з поліпропілену (повний виробничий цикл), щоденників та блокнотів.

Контактна особа з питань акредитації ЗМІ:
Григоренко Яна
менеджер із зв’язків з громадськістю

тел. моб. +380 93 093 96 68
pr@papyrus.com.ua

лого.jpg

20-08-2009 12:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250760774.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua