першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Юлія Тимошенко відзначила важливість духовної освіти

21-08-2009 12:19 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250846362.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ЛЬВІВ – Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила, що її уряд почав досить тісний діалог із представниками всіх конфесій в Україні й вважає за необхідне, щоб у всіх навчальних закладах було введено духовну освіту.

Як передає Інститут релігійної свободи з посиланням на УНІАН, про це Юлія Тимошенко сказала 20 серпня 2009 року, виступаючи на зборах Світового конгресу українців у Львові.

«Без духовності, без натхнення ми ніяких економічних реформ не піднімемо. Ми не піднімемо взагалі нічого. І тому моя особиста співпраця і співпраця уряду з Радою Церков, зі всіма конфесіями сьогодні дала можливість виробити магістральні напрями. Перше – ми приймаємо закони і вводимо духовну освіту у всіх навчальних закладах. Друге – ми робимо так, щоб духовні виші було прирівняно до інших вишів за статусом, за можливостями. Тому що ми віримо, що там справжня освіта, яка іноді вище і краще, ніж світська вища освіта», – сказала глава Українського уряду.

При цьому вона наголосила на важливості відродження духовності української нації.

Нагадаємо, що 13 липня 2009 року відбулась чергова зустріч Юлії Тимошенко з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. За її результатами було видане урядове доручення щодо розв’язання актуальних проблем державно-церковних відносин та створення належних умов для духовної і соціальної діяльності релігійних організацій в Україні.

Джерело: http://www.irs.in.ua

tymoshenko1.jpg

21-08-2009 12:19 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1250846362.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua