першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Керівники Української держави взяли участь у Молитві за Україну

25-08-2009 14:42 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1251200570.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

КИЇВ – У День святкування 18-ї річниці незалежності України, 24 серпня 2009 року, керівництво Української держави та представники різних гілок влади взяли участь у Молитві за Україну та український народ, що відбулась в Софійському соборі Києва.

Молитви звершували представники різних конфесій України – члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Помолитися за Україну у Софіївський собор прийшли Президент України Віктор Ющенко, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, міністри уряду, народні депутати України, представники міської влади, політичні та громадські діячі.

Пізніше, у своїй промові під час урочистого параду на майдані Незалежності, Президент України заявив: “Ми повинні продовжити курс для справжнього національного відродження України. Велика робота вже зроблена. Держава говорить з позиції національної ідеї. Ми розпочали масштабну працю з відновлення історичної правди і пам'яті. Ми дали поштовх для утвердження в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви.”

“Користуючись нагодою, я з цієї високої трибуни звертаюся до українського православного духовенства – розпочніть свій міжконфесійний діалог. Це ваш обов'язок. Пам'ятайте, що духовна єдність сьогодні Україні потрібна як ковток повітря.” – додав Віктор Ющенко.

Традиція починати святкування Дня Незалежності зі спільної Молитви за Україну та український народ була започаткована Президентом Віктором Ющенком у 2005 році.

Джерело: http://www.irs.in.ua

2009.08.24_moleben_Sofia1.jpg

25-08-2009 14:42 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1251200570.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua